انتخاب عشق سخت است ولی هست

..::پرنده ای را که دوستش میداری رهایش کن ..::.. اگر عاشق باشد باز میگردد::..

مطلب یکصد و پنجاه و هشتم (اختصاصی انتخابات ریاست جمهوری)

با عرض معذرت به خاطر تکلیف شرعی و احساس مسئولیت مجبور شدم نکاتی در باره انخابات بنویسم

دوستان عزیز ؛

آنهائی که انقلاب را درک کردند و از اول در جریان بوجود آمدن انقلاب بودند و جان فشانی های مردم را دیدند و همه این دولتها را هم در این 30 ساله درک کردند ؛ احتیاجی نیست که تذکر داده شود ولی جوانهای امروزی که دنباله رو بعضی کارها هستند و گاهی ندانم کاری ها لازم است نکاتی چند روشنگری کنیم ؛ البته من نمیخوام به کسی توهین کنم و پیشا پیش عذرخواهی هم میکنم.

الان 4 نفر کاندیدا هستند:

١-    مهدی کروبی : همه میدانیم کروبی که با این سن سال و عقبه ای که در مجلس داشته برای اعتصابات اون دوره و نفرات ورشکسته ای که دور خودش جمع کرده فقط برای کم کردن رای احمدی نژاد اومده و میدونه که رای نمیاره.

٢-    میر حسین موسوی : کسی که 20 سال سکوت کرد و هرچه گفتند پای کار ناومد ولی حالا به قول خودش احساس خطر کرده که به نظر من همه این 30 ساله برای دلسوزان انقلاب احساس خطر بوده ؛ به نظر من ایشان به اقتصاد سوسیالیستی پایبند هستند و به اقتصاد باز که لازمه جهان امروز و مقابله با خیلی ناملایمات جهانی است اعتقادی  ندارند. مثلا میگویند واردات میوه و اقلام دیگر؛ کشاورز ما را نابود کرده ( که کرده) و آیا میشود درب همه دنیا را رو خودمون ببندیم؟ پس پیوستن به بانک جهانی و اقتصاد جهانی چه میشود؟ که باید درب کشور به روی همه چی باز باشد ؛ به نظر من حقیر درب ها باید باز باشد ولی با تعرفه بر روی واردات همه چیز تحت کنترل باشد. البته اطرافیان موسوی هم باید کمی دقت کرد که به نظر من با رو ی کار آمدن موسوی همین تز ی که احمدی نژاد دارد و دیکتاتوری دیگری روی کار خواهد آمد. چون ایشان هم اعلام کرده مستقل هست مانند کاری که احمدی نژاد دوره قبل کرد.

٣-    محمود احمدی نژاد : کسی که خیلی زود از مراحل پائینی بالا اومد و مسئولین نظام به خاطر درستی و دینداری احمدی نژاد مار تو آستین خود پرورش دادند؛ احمدی نژاد با تهمت زدن و نام بردن از مسئولین که بر فرض اینکه درست باشد (و خورده باشند) میخواهد با له کردن بقیه خوشو بالا ببره که این دور از صداقت است و همان اشکالاتی که به هاشمی و خاتمی میگیره در رابطه با افتتاح پروژه ها قبل از تکمیل شدن همان کارها رو خودش کرد از جمله راه آهن اصفهان شیراز .... و راه آهن زاهدان ...  احمدی نژاد آینده خوبی را ترسیم کرده و میبینه و لو اینکه حرف کسی رو قبول نداره و دیکتاتوری محض هست و برای رسیدن به اون هدف راه را اشتباه میره که خدا به خیر کنه.

۴-    محسن رضائی : تنها کسی که در این دوره با برنامه کامل اومده و با ارائه برنامه هاش جهت پیشبرد مملکت تلاش مضاعف هم دارد ؛ ما میبینیم هیچ کدام کاندیدا برنامه ندارند و رضائی با ارائه این برنامه ها نشان داد که سیاست او هم عین فرماندهی جنگش پیروزی برای این مردم دارد ؛ با تشکیل دولت ائتلافی و به کار گیری نسل سوم انقلاب جهت درست شدن سیاست مدار برای آینده ایران و سر فرازی کشور ما راه صحیح را انتخاب کرده پس باید ما پشتیبانی کنیم. همه دیدیم در آخرین مناظره رضائی با ارائه آمار های صحیح و ارائه برنامه خوب و مدون احمدی نژاد را کیش کرد و حرفی برای گفتن نداشت.

در آخر یادآور این نکته لازم است که آقای هاشمی سیاست اقتصادی را اولیت قرار دادند ولی سیاست خارجی مشکل داشتیم.

آقای خاتمی سیاست خارجی را اولویت قرار دادند و لی سیاست اقتصادی را مشکل داشتیم.

آقای احمدی نژاد هر دو اینها رو میخواستند با هم انجام بدهند و بخاطر مشورت نکردن ایشان با خبره های مملکت در هر دو زمینه پیشرفت نا همگون داریم و مشکلات زیاد بوجود آمده است.

با انتخاب آقای دکتر محسن رضائی و با تشکیل دولت ائتلافی و استفاده از خرد جمعی به هر دوی این سیاست خارجی و سیاست اقتصادی به خوبی میرسیم با وصف اینکه در نوشتن و تدوین سیاست 20 ساله چشم انداز مجمع تشخیص مصلحت نظام محسن رضائی بسیار فعال بوده و خبرگان کشور را میشناسه. و همه خبرگان موافق و مخالف را دور هم جمع کردن مدیریت و تدبیر میخواد که محسن رضائی داره .و اصل مهمتر اینکه رضائی اطاعت از ولایت فقیه را اثبات کرده است.

در مناظره ها هم همه چیز را دیدیم و برنامه های همه را دیدیم.

لذا من توصیه میکنم کاری نداشته باشید که به نظر ما چون فلانی رای میاره ما به همون رای بدیم و رای به دیگری رای ما را حرام کرده است بلکه نظر من اینه که به کسی رای بدید که با برنامه مدون آمده باشه.

رای من دکتر محسن رضائی ابداع کننده راه سوم برای خارج شدن از بن بست اقتصادی و سیاسی ایران عزیز

پس همه با هم در روز حماسه سازی 22 خرداد با رمز:

 یا زهرا

یا زهرا

یا زهرا

  در معیت 3 صلوات جهت ائمه معصومین (س) و امام خمینی (ره) و شهدا و علمای معظم  نیت کرده و همه با هم جهت پیشبرد مملکت جمهوری اسلامی و انقلاب اقتصادی به دکتر محسن رضائی رای میدهیم.

انشاالله.

پ . ن : انگشت تو دماغت نکن ؛ تو با این انگشت تا چند روز دیگر میخواهی حماسه بیافرینی چشمکخنده

 

قلم زده شده توسط : محمد Mohammad : ٧:٤۳ ‎ق.ظ ; سه‌شنبه ۱٩ خرداد ۱۳۸۸
Comments بنویس دیگه () لینک دائم